Renkli kağıttan çiçek yapılışı okul öncesi etkinlik fikirleri

Renkli kağıttan çiçek yapılışı okul öncesi etkinlik fikirleri

Renkli kağıttan çiçek yapılışı okul öncesi etkinlik fikirleri için el becerisini geliştirmek adına çocuklar için ikili aile etkinliğinde güzel saatler geçirmenizde fayda sağlayacaktır.

Okul öncesi etkinlik çalışmaları çocuk gelişiminde fayda sağlayan bi etkinliktir. Paylaşımı el becerisini geliştirmek adına kağıt kesimi, nesneleri tanıma, keşfederek öğrenmenin en güzel etkinliği birlikte neler yapabiliriz etkinlik çalışmaları olmaktadır. Bu etkinlikleri anne veya baba, abi ve büyük annelerle de uygulayabileceğimiz kolay etkinlik çalışmalarıdır.

Renkli kağıttan çiçek yapılışı okul öncesi etkinlik fikirleri

Renkli A4 kağıdı

Çiçek bantı

Çöp şiş

Çift taraflı kağıt bant

Makas

Yapılışı: Kağıdımızı uzunlamasına keserek başlayalım, kağıt genişliği 5 veya 6 santim genişliğinde kesebilirsiniz. Kestiğimiz kağıdı ikiye katlama işlemi yapalım katlarken yarım santimden biraz fazla dıştan katlayalım, katladığımız kısımdan sırasıyla yan yan kesiyoruz. Çift taraflı bandı kağıdın diğer ucuna yapıştıralım. Çöp şişe saralım, çiçek bandı ile sap kısmını saralım çiçeğimizi hazırlamış olduk, Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Okul öncesi, eğitim, etkinlik hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Okul öncesi etkinlik fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ