Renkli Masa Örtüsü Örnekleri

   Kadınlar evlerinde el emeği, göz nuru ürünleri, parçaları kullanmaya bayılırlar. Günümüzde el emeği ürünlere verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Evlerimizi süsleyen, dekorasyonlarınıza renk katan birbirinden şık el emeği ürünler, parçalar mevcuttur. Sizde bu parçaları kullanarak evlerinizin daha şık ve modern olmasını sağlayabilirsiniz. Eskiden gelen binlerce el emeği, el işi örnekleri olduğu gibi günümüzde yeni ortaya çıkmış modeller de vardır.

El emeği ürünlerinden biri de el örgüsü, göz nuru masa örtüleridir. Masa örtülerinin salonlarımızda kullanabileceğimiz modelleri olduğu gibi mutfaklarımız içinde kullanabileceğimiz çok şık masa örtüsü modelleri mevcuttur.

El örgüsü masa örtülerinin bütün olarak örülenleri olduğu gibi motiflerin veya parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller de vardır. Ancak bütün şekilde örmek zor olacağından daha çok parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller tercih edilmektedir. Masa örtülerinin kare formlu olanları olduğu gibi yuvarlak veya dikdörtgen formlu örülenleri de vardır.

Masa örtüsü örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Komple dantelden örülen masa örtüleri olduğu gibi kumaş parçalarına dantel ekler yapılarak oluşturulan masa örtüleri de vardır. Aynı zamanda komple kumaş ile oluşan el emeği masa örtüleri de mevcuttur. Kumaş boyaları ile boyanarak, süslenerek birbirinden şık masa örtüleri ortaya çıkarılmaktadır.

Masa örtüsü örmek biraz zaman alıcı ve zahmetli olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için fazlasıyla verdiğiniz emeğe deyecektir.

Masa örtüleri genellikle beyaz renk iplerle örüldüğü gibi son zamanlarda renkli masa örtüsü örnekleri de fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır. Sizde birbirinden şık renkli masa örtüsü modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla sizde kendi masa örtünüzü kendiniz örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ