Resimli Sevgililer Günü Mesajları

Resimli Sevgililer Günü Mesajları

Resimli sevgililer günü mesajlarını ve en güzel sevgililer gününe özel en anlamlı şiirleri aşağıdan kolayca bulabilirsiniz.

Sevgililer gününe sayılı günler kala çoğu kişi ne hediye alacağını, sevgilisine ne söyleyeceğini düşünmeye başladı. Sevgililer günü kutlayan çiftlere yardımcı olabilmek adına resimli güzel sözleri ve anlamlı mesajları hazırladık. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için resimli sevgililer günü sözleri arıyorsanız aşağıdan bulabilirsiniz. Sevgilinize gönderebileceğiniz anlamlı sözleri ve şiirleri de yine aşağıdan kolayca bulabilirsiniz.

Sevgililer Günü Mesajları

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış. Güneşimiz hiç batmasın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Resimli Sevgililer Günü Mesajları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ