Resimli Yeni Yıl Mesajları

2019 yılına girmeye sayılı günler kaldı. Yeni yıl ile ilgili sevdiklerinize atabileceğiniz resimli yeni yıl mesajlarını derledik. 

Dünyada herkesin sabırsızlıkla beklediği yeni yıl bu yıl da yine çoşku ile karşılanacak. Yeni yıl herkes için yeni umutlar, huzur, mutluluk, sağlık ve para gibi dilekler, umutlar ile gelmektedir. Herkes yeni yılda bir önceki yılda yaptığı hataları yapmayarak daha mutlu geçirmek ister. Ama bunun için daha fazla çabalamak ve ne istediğini bilmek gerekir. Dünyanın her yerinde özellikle başkentlerde büyük kutlamalar ile karşılanan yeni yıl herkesin doyasıya eğlendiği bir zamandır. 

Yeni yıla girmeden önce çoğu kişi sosyal medya hesaplarından veya özel mesajlarda resimli sözler paylaşarak sevdiklerinin yeni yılını kutlamaktadır. Sizde yeni yılda sevdikleriniz için iyi niyetlerinizi onlara resimli güzel sözler göndererek kutlayabilirsiniz. 

Resimli Yeni Yıl Mesajları

Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz en güzel resimli 2019 yeni yıl mesajlarını aşağıdan alabilirsiniz. 

Yeni Yıl Mesajları

-Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle…. en içten sevgilerimle..

-Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

– Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

– Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

-En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

– Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar…

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar!

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ