Canım Anne

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek genellikle kişinin özel hayatı olarak yorumlanır. Rüyada çilek gören birinin özel hayatındaki sıkıntıların geride kalıp, güzel günlere ve esenliğe kavuşacağı söylenir. Rüyada çilek gören birinin gördüğü çilek olgun ve kırmızı ise müjdeli bir haber alacağına işarettir. Eğer çilek rüyada dalından koparılıp yeniyorsa rüyayı gören kişinin çocuklarının hayırlı birer evlat olacağı söylenir.

ruyada-cilek-gormek

Rüyada çilek görmek tabileri arasında eğer rüyayı gören kişi bekarsa o kişiye hayırlı bir kısmet çıkacağına, evli ise evlilik hayatının mutlu, huzurlu bir şekilde ilerleyeceğine delalettir. Yani çilek rüyada kısaca ağız tadı olarak yorumlanabilir. Rüyasında çilek görmek maddi ve manevi açıdan huzura ve rahata kavuşmak anlamına gelir.

ruyada-cilek-gormek

Rüyada çilek yemek, rüya sahibinin hayırlı işlerle karşılaşacağı, sevdiği tarafından sevgisine karşılık göreceği, evliyse eşiyle bir yastıkta kocayacağı anlamındadır.

Rüyada çilek almak, rüya sahibinin eğer sağlık sorunları varsa deva bulacağı, iş hayatında da olumlu gelişmeler yaşayacağı, hayatına mutlu bir şekilde devam edeceği anlamına gelir.

Rüyada çilek ağacı görmek, o kişinin kendine yeni giysiler alması, ferahlığa kavuşması, istediklerinin olması olarak yorumlanır.

ruyada-cilek-gormek

Rüyada çilek bahçesi görmek, rüyayı gören kişinin kısa bir süre içinde istediği hayırlı işleri gerçekleştireceği, eğer çilek bahçesine rüyada kendisi sahipse yuvasının sıcacık olacağı, hayatı boyunca mutlu huzurlu olacağı anlamına gelir.

ruyada-cilek-gormek

Rüyada henüz olgunlaşmamış çilek görmek, büyük bir aşk yaşamaya delalettir. Rüyada ham çilek yemek genellikle gönül işleri ile tabir edilir. Eğer rüya sahibin bekarsa uzun süreli bir ilişki ve evlilik yakında demektir. Evli ise evliliğinin en mutlu dönemine girecek demektir.

ruyada-cilek-gormek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ