Saç Dökülmelerine Ceviz Kabuğu Kürü

Saçlar; saç diplerinin hava almaması, yanlış ürünlerin kullanılması, hava kirliliği, mevsim değişikliği ve benzeri sebeplerle dökülebilir. Saçlarınızın daha canlı ve pırıl pırıl olup, dökülmesini önlemek istiyorsanız Ahmet Maranki’nin tavsiye ettiği ceviz kabuğu küründen faydalanabilirsiniz hanımlar.

sac-dokulmelerine-ceviz-kabugu-kuru-5

Piyasada satılan saç dökülmesini önlediği söylenen kimyasal ürünler ilk etapta işe yaramakla beraber, kullanmayı bıraktığınızda ya da uzun süreli kullanımlarda saçınızı eskisinden daha beter yapacak, dökülmesi tekrarlayacaktır. Bu yüzden bu tür kimyasal içerikli ürünler kullanmak yerine evde doğal yolla hazırlayacağınız ceviz kabuğu kürünü uygulamanızı önemle tavsiye ediyoruz.

REKLAM ALANI

sac-dokulmelerine-ceviz-kabugu-kuru-4

Cevizin içi kadar kabuğunun da ne kadar yararlı olduğunu yapılan araştırmalar gösteriyor. Saçlarınızın dökülmesini durduracak bu doğal ve pratik bilgi ile saç dipleriniz hava almaya başlayacak, saçlarınız daha canlı ve sağlam bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

sac-dokulmelerine-ceviz-kabugu-kuru-3

Ahmet Maranki’nin ceviz kabuğu kürünü hazırlamak için 20 adet ceviz kabuğu ve 1 litre suya ihtiyacınız olacak. Yapmanız gereken tek işlem ceviz kabuklarını suda kaynatmak. Elde ettiğiniz bu suyla saçlarınızı günde 2 kere düzenli bir şekilde durulamalısınız. En az 2 hafta kullandığınız takdirde saçlarınızın dökülmesinin durduğunu ve ışıl ışıl parlamaya başladığını, canlandığını fark edeceksiniz. Saçlarınızın bakımı için kimyasal içerikli endüstriyel ürünlere kesinlikle itibar etmemenizi üzerine basa basa hatırlatmak istiyoruz hanımlar. kısa vadede işe yarar görünseler bile bu ürünler zaman içinde saçlarınızın daha fazla yıpranmasına sebep olacaktır. Saçlarınız sizin için çok değerli biliyoruz.

sac-dokulmelerine-ceviz-kabugu-kuru-2

Tam da bu sebeple onlar için doğal yollarla neler yapabilirsiniz konusu bizim üzerinde hassasiyetle durduğumuz, araştırıp sizlere sunduğumuz önemli konuların başında geliyor. Saç bakımınızın her bölümünde doğal ürünler kullanmaya ve kimyasalları evden uzak tutmaya en kısa zamanda alışmanızı umuyoruz.

Hobi ve ilginç fikirler kategorimizi hala incelemediyseniz, hemen aşağıdaki linki tıklayın. İnanılmaz konu başlıklarımız eminiz sizi heyecanlandırıp, keyifli uygulamaları hayata geçirmek için hazırlık yapmanıza sebep olacaklar.

sac-dokulmelerine-ceviz-kabugu-kuru-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ