Sakallı İplik İle Çocuk Yeleği Modelleri

Örgü parçalar ve ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden para verilip hazır olarak alınan ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir. El emeği ürünlere olan düşkünlük ve ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle de giyim sektöründe her geçen gün yeni modeller ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan birçok örneğin yanı sıra günümüzün modası ile bütünleşecek yeni ürün ve parçalar, modeller de ortaya çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin buluşması ile beraber özgün modeller de kendini göstermeye başlamıştır.

Kadınlar kendileri için örgü yapmayı sevdikleri kadar çocukları içinde örmeye bayılırlar. Kızınız için örgüden yelek yapmak istemez misiniz?

El örgüsü çocuk yelekleri oldukça çeşitlidir. Tek renk ile yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modellerde vardır. Aynı zamanda ebruli, simli ve sakallı iplikleri kullanarak oldukça şık ve farklı yelekler yapabilirsiniz.

Sakallı iplik ile çocuk yeleği modelleri ise oldukça fazladır. Son zamanlarda sakallı iplikler ile yapılan parçalara yelekler de eklenmiştir. Sakallı iplik ile yeleğinizi tek renk yapabileceğiniz gibi iki rengi bir arada kullanarak da yapabilirsiniz. Sakallı iplik ile yapılan yeleklerin tığ işi örgü ile yapılanları olsa da daha çok şiş ile yapılan modelleri ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Sakallı ipliklerin hoş ve farklı duruşu çocuk yeleklerine de oldukça fazlasıyla yakışacaktır. Sakallı iplik ile ördüğünüz çocuk yeleklerinin daha şık ve farklı olmasını isterseniz püskül ve ponponun gücünden yararlanabilirsiniz. Ponpon ve püskül yaparak daha şık ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı çocuk yeleği modelleri için sitemizdeki görselleri takip edebilir, inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ