Salaş Bere Nasıl Örülür – Salaş Bere Yapımı

Salaş Bere Nasıl Örülür – Salaş Bere Yapımı

Merhaba canimanne.com dostları?Sizlerden gelen istek modeller doğrultusunda anlatımlarımıza devam etmeye çalışıyoruz . Bu sırada desteğinizi bizden esirgemediğiniz için, videolarımıza yaptığınız yorum ve beğeniler için, sosyal hesaplarınızda videolarımızı paylaştığınız için çoook teşekkür ederiz ?? Sizler bize destek verdiğiniz sürece bizler de sizlerin istekleri doğrultusunda videolarımıza yön vermeye devam edeceğiz. Gelelim bugünkü anlatımımıza ?

Salaş bere modeli yaptık . Umuyoruz ki beğenirsiniz. Dilediğiniz renkte ve kalınlıkta bir ip, ona uygun iki şiş ve bir adette ponpon a ihtiyacımız olacak. İpinizin kalınlığına bağlı olarak yetişkin için 60 ila 80 ilmek arası uygun olacaktır. Yine de en uygun ölçüyü tutturabilmek adına ölçü tablosuna göre uyarlaminizi tavsiye ederim. Tablo için canimanne facebook yada instagram sayfalarımızdan yardım alabilirsiniz. Berenin kenar bant kısmını harosa ile yaptık. Sonrasında ise ajurlu bir model kullandık. Harosadan ajura geçtiğimiz sırada ilmekleri tam iki katına çıkardık ki istediğimiz salaş görüntüyü elde edebilelim . Ben biraz yüksekliğini az tuttum fakat yüksekliği artırdıkça salaş görünümü de artırabilirsiniz. Bilginize ?

Yapacak arkadaşlara kolaylık dilerken , videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın diyoruz ? Vee sizleri çok seviyoruz ?

Hoşçakalııınnn ?

Sizlerde yapmış olduğunuz örgüleri facebook ve instagram hesabınız da paylaşırken @canimannecom etiketi ile paylaşırsanız yaptığınız örgülerden bizlerde haberdar olabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ