Canım Anne

Sanal Ofis İstanbul- Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis İstanbul- Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis İstanbul lokasyonları veren şirketler, sanal ofis nedir ve sanal ofis faydaları nelerdir detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dünyada çoğu ülkede girişimciler ve freelancer olarak çalışanlar tarafından oldukça fazla kullanılan, Türkiye’ye yeni yeni gelen sanal ofisler ekonomik ofis olarak da adlandırılabilir. Sanal ofisler sayesinde gidip bir ofis tutmanıza gerek kalmıyor. Sanal ofis hizmet sağlayan şirketlerin lokasyonlarını kendi kurumsal hizmetlerinizde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca sanal ofislerde şirketler size mail adresi, kurumsal telefon numarası ve gerçek adres bilgileri sağlıyor. Örneğin firmanızı bir müşteri aradığında sanal ofis hizmeti veren şirketin sekreteri telefonu açıp müşteriyi bilgilendiriyor. Uygunluk durumuna göre sizin numaranıza bağlıyor veya notu alıp size iletiyor.

Kısaca özetlemek gerekirse bir yere kira vermeden, elektrik, su, internet, çalışan vb. detaylar ile uğraşmadan sanal ofis kiralayarak kurumsal bir görünüm elde edebilir bunun yanında daha ekonomik olabilirsiniz. İşyeri veya ofis için vereceğiniz kira ile projenize yada vereceğiniz hizmete ait masrafları karşılayabilir daha az harcama yapabilirsiniz.

Sanal ofis İstanbul ilinde birçok firma profesyonel olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir vergi, resmi sorun çıkmadan sanal ofisleri kendi adresiniz gibi gösterebilirsiniz. Web sitenizde yer alan sanal ofis adresinize herhangi bir davetsiz misafir geldiğinde o an binada bulunan yetkililer sizi arayıp bilgilendirmektedir. Sanal ofisler tamamen güvenli, yasal ve ekonomik ofislerdir. Sanal ofis hakkında daha detaylı bilgiye aşağıda yer alan videodan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ