Yıldız küp lif modeli yapılışı

Yıldız küp lif modeli yapılışı yeni tasarım farklı lif modelleri arayanlar için harika bir model olan yıldız küp lif modeli yapımı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Hanımlarımız farklı tasarımlar üreterek modellerini en güzel şekilde takipçilerine ulaştırıp ve örneklerinin ne kadar çok yapılırsa onlar için bir o kadar mutluluk olacaktır. Sizlerde sevdiklerinize en güzel lif modelleri yaparak hediye edebilirsiniz. Yıldız küp lif modeli aradığınız lif örneği olabilir.

Kızlarımızın çeyizlerinde en çok ön plana çıkan lif modelleri olmaktadır. Bazı çeyizlerde sayısının oldukça fazla olduğu söylene bilir. Lif modelleri el işi olduğu kadar da ek kazan olmaktadır. Hanımlarımız için buradan bütün emekçi arkadaşlarımızı kutluyorum.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde bir çok modelimiz sitemizde mevcuttur. En güzel lif modellerine yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yıldız küp modelimizi de yaparak siparişleriniz için oldukça şık bir model olacaktır. Yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yıldız küp lif modeli yapılışı

Yıldız küp lif modeli detayları ve yapılışı

Kullanılan malzemeler 4 renk lif ipi 7 numara tığ kullanımı.

Orta zemine altı tane fıstık yaparak başlıyoruz.

Her fıstığın tepesine dört tane fıstık olana kadar artırıyoruz her dilimde dört tane fıstık olduktan sonra dilimlerimizi tepede iki tane fıstığı toplayana kadar eksiltiyoruz.

Bu işlemi kalan 5 yapacağa da yapıyoruz bu şekilde orta yıldızını bitirmiş oluyoruz devamında seçtiğiniz üç tane birbirine uyumlu lif ipi ile her yıldız diliminin arasına birer tane küp görünümünü verip örüyoruz.

Orta kısım da kullandığımız renk ile küplerin ara boşluklarını örüp kenar oyasını tamamlıyoruz .

Orta kısım için tercih ettiğiniz her türlü süsleme çiçeği kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yıldız küp lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ