Sarı yıldız tanesi lif yapımı

Sarı yıldız tanesi lif yapımı

Sarı yıldız tanesi lif yapımı farklı lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için harika bir lif örneği olacaktır. Sarı yıldız tanesi çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız için de çok güzel lif modeli olacaktır.

Yapılışı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı renk tercihini seçerek lif modelimizi yapabilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp sipariş alan arkadaşlarımız içinde sarı yıldız tanesi lif modeli bol beğeni ve sipariş alabilecek model olduğu düşünüyoruz. Farklı lif örnekler içinde sayfamızı ziyaret etmeyi vede linke tıklayarak bir çok modele ulaşabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Sarı yıldız tanesi lif yapımı

3 renk lif ipi sarı, beyaz, yeşil

Yapımı: Yıldız tekniği, Kutu tekniği

Yapılışı: Yıldız tekniği başlayarak sarı renk ile 5 zincir çekip halka yapılır içine altı fıstıkla başlayıp altı dilim hallinde sarı renk ile örülür.

Altı dilim halinde dört sıra artırılarak örülür. Beyaz renk ile her bir dilimi eksilterek iki fıstık birleştirene kadar örülür. Bir sıra sarı renk ile kutu tekniği örülür.

Yıldızların ara kısımlarına yeşil ile kutu tekniği v şeklinde parça parça her köşe aralarına örülür.

Yeşilin üstüne beyaz ile üçe üç kare olacak şekilde her köşesi örülür. En son kenar oyası örülür bitirilir ve bir lif daha örülmüş olur yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Sarı yıldız tanesi lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ