Sazan sarma lif modeli yapımı

Sazan sarma lif modeli yapımı yeni tasarım harika bir lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı çeyizlik lif modeli arayan hanımlarımız için yeni tasarım modeli olan sazan sarma örneğimiz sizin aradığınız model neden olmasın.

Renk renk ip seçenekleri ile yapabileceğiniz görselliği ile çok güzel olan bir lif modeli sizleri beklemektedir. Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan lif modellerine yeni bir ahenk katacağını düşündüğüm bir model olan sazan sarma modeli yeni lif örnekleri arasında yer almaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için değişik, şık bir lif modeli olacaktır. Sipariş alabileceğiniz lif çalışması olacaktır. Farklı lif örnekleri arıyorsanız sayfamıza ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklaya bilirsiniz. Birbirinden güzel lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatım ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni güzel tasarım lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Sazan sarma lif modeli yapımı

SAZAN sarma lif modeli TASARIMI kar tanesi lif sepetine ait tüm yapım aşamaları Muhteşem Lifler Youtube Kanalımda

5 Renden oluşuyor.

3 Numara tığ kullanılmıştır.

3 Boyutlu bir modeldir

Harika bir model bu yıla damgasını vuracak bir model tek tek 10 fıstık üzerine 5 sıra örülüp daha sonra 5 sıra 5 fıstık sonra orta kısımları fiyonk örülüyor inciler le süsleniyor. Yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Sazan sarma lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Muhteşem lifler kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyorum.
Tasarım Kar tanesi Lif Sepeti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ