Sefa çiçeği lif modeli yapılışı

Sefa çiçeği lif modeli yapılışı

Sefa çiçeği lif modeli yapılışı oldukça gösterişli bir çiçek teması işlenmiş lif modeli yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Sefa çiçeği yeni tasarım lif modeli kızlarımızın çeyizleri için oldukça ilgi gören bir model olduğunu düşünüyorum.

Lif modelleri en çok yapılan ve sevilen el işleri olarak yapılmaya devam ediyor. Sefa çiçeği lif örneği de ayrı görselliği ile hanımlarımızın severek örebileceği lif yapılışı olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen lif ipi markası kullanıla bilir. Tığ seçimi elinize yatkın olan olması daha rahat olarak örebilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunun arkadaşlarımız içinde sefa çiçeği lif modeli oldukça beğenilerek yapıla bilecek ve bol sipariş getireceğini düşündüğüm bir model olacaktır. Farklı lif modelleri için yazımızdaki linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni güzel lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Sefa çiçeği lif modeli yapılışı

Sefa çiçeği lif modeli detayları ve yapılışı

Mehabalar arkadaşlar bu videomda sizler için yine bir güzellik olmazsa olmaz. Bu videomda sefa çiçeği lif hazırladım.

Lif için Opal marka beyaz ve pembe, yeşil ip kullandım.

6 Numara tığ kullandım.

Yıldız tekniği çalıştım.

İstediğiniz bir lif tabanına yapılacak olan bu çiçeği önce zincir çekip 7, ,8, 9, gibi el ayarınıza göre bir halka oluşturun.

Halkanın içine her biri ayrı olmak üzere beş yaprak örelim yaprağı halkanın için bir fıstık batıp kapatıp üstüne yeniden fıstık ve halkanın içine fıstık yaparak üçlü fıstık yaptım üstüne tekrardan sıra başı yapıp sıramı örüp sonunda artırma yaptım.

Üç sıra artırarak ördüm. Ve üç sırda eksilterek ördüm. Beş yaprağı aynı şekilde örerek bitirdim.

Sap kısmını da çiçekten başlayıp 6 fıstık örüp yine bir halka yapıp içine sap kısmın da ki tomurcuk ve 9 fıstıktan oluşan fiyonk şeklini verip bitirdim.

Çiçek yaprakları aralarına da dörder fıstık yaparak yaprak şekli verip çiçeği bitirdim. Ardında kendi isteğime bağlı bir lif tabanına çiçeğimi bir puf çiçeği ile tutturdum. Sap kısmını tutturup lifim bitti. Kolay gelsin

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Sefa çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ