Şeker Gibi Yenidoğan Bebek Yelek Modeli

Her yeni gün Dünyanın her yerinde yeni bebekler dünyaya geliyor. İlk defa anne ve baba olanların yanı sıra teyzeler, halalar, anneanne ve babaanneler da bir hayli heyecanlı oluyorlar. Dünyaya yeni gelen torunlarını, yeğenlerini üşütmeyip, rahat ettirecek kıyafet arayışına giriyorlar. Hazır yenidoğan bebek kıyafetlerinin popülerliği artsa da bazılarımız el emeği bir hediye hazırlamak isteyebilir. Eğer sizde kısacık bir zamanda hazırlanabilen bebeği sıcacık tutacak bir yelek modeli arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yenidoğan ölçülerinden tutun da 9-10 yaşa kadar uyarlayabileceğiniz , hem erkek hem kız bebekler için örülebilecek kolay bir model anlattık. Gerekli artırmaları yapıp , yapacağınız beden ölçüsüne gelene kadar örmeniz yeterli olacaktır. Ekstra hiçbir detay değişimi yoktur. Yeni başlayan arkadaşlar beden ayarlama sıkıntı yaşarsanız  sitemizde bulunan beden ölçüm tablosunu kullanarak rahatça istediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz.

Farklı modeller ve anlatımları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ