Üçgen Motif Modeli Yapılışı

Üçgen Motif Modeli Yapılışı

Özellikle yaz aylarında tığ işi motif modelleri biz örgü severlerin ilgisini daha çok çekmektedir. Üçgen motif modeli yapılışı tığ işi her alanda kullanılabilecek örneklerden bir tanesidir.

Tığ işi motif modelleri, özellikle bebek battaniyeleri , kırlent , koltuk şalı , tv battaniyesi gibi dekoratif örgülerde kullanıldığı gibi hırka, yelek, çanta, şapka gibi örgülerde de sıklıkla kullanılmaktadır. En sık kullanılan biçimi kare ve yuvarlak motifler olsa da son zamanlarda üçgen altıgen ve daha farklı motiflerin kullanımı da artmış bulunmaktadır.

Sitemizde ve kanalımızda daha öncesinde anlatımını yaptığımız birçok tığ işi modele ulaşabilir , videolu anlatımları izleyerek rahatlıkla örebilirsiniz. Ayrıca iki şiş örgü modelleri, tunus işi modeller ve örnekler, okul öncesi etkinlikler ve kendin yap projelerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yapılışını merak ettiğiniz ya da bir türlü yapamıyorum dediğiniz model ve örnekleri de bizlere Instagram hesabımızdan göndererek videolu anlatımlarını isteyebilirsiniz. limizden geldiğince yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ayrıca anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum ve yapacak olanlara kolaylıklar diliyorum…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ