Şekilli kare lif yapılışı

Şekilli kare lif yapılışı oldukça şık olan bir lif örneğidir. Kare lif sevenler bu modeli severek uygulayacağını düşünüyoruz. İstediğiniz renk seçimini yapabilirsiniz. Modelde dört renk kullanılmıştır sizler elinizde kalan lif iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

El işlerinin en çok tercih edileni lif modelleri olmaktadır. Farklı şekilleri ve bir çok modeli bulunan geniş örnek modeli bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek Bir çok lif çalışmasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Sipariş alan arkadaşlarımızda şekilli kare lif örneğini siparişleri için düşüne bilirler. Nişan bohçalarına takım lif örnekleri ve şık lif modellerini sayfamızda bulabilirler. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Şekilli kare lif yapılışı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

İlk olarak üç zincir çekip fıstık yapalım, üst üste 11 fıstık yapıyoruz. Bir üst sırada kutu tekniği çalışıyoruz. İlk sıra başında tek fıstık yapıp kapatalım sonra ikili fıstık yapıyoruz. Şekilli model 11 kutu başlatıp her sırada azalmaktadır. Parça üçgen şeklini alıyor diğer renk iple devam ediyoruz. Kare parça şeklini veriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Şekilli kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ