Şekilli yuvarlak lif yapılışı

Şekilli yuvarlak lif yapılışı görselliği oldukça şık olan lif modelini siz değerli lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Bir önceki yazımızda kare modelini sizler için paylaşmıştık takım lif çalışması uygulayabilirsiniz.

Şekilli yuvarlak lif modeli kızlarımızın çeyizlerinde yer alabilecek modeller arasında olacaktır. İstediğiniz renk tonlarını seçerek renkli çalışabileceğiniz lif örneğidir.

Sayfamızda bir çok lif modelini bulabilirsiniz. En yeni ve güzel lif yapılışları sayfamızda bulunmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımıza oldukça sipariş getire bilecek lif çalışmaları bulunmaktadır. Lif örneklerine ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Şekilli yuvarlak lif yapılışı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Makas

Model 8 parçadan oluşmaktadır 4 renkli ve 4 beyaz olarak yapılıp sonra şekilleri birleştiriyoruz.

İlk olarak üç zincir çekip fıstık yapalım, üst üste 9 fıstıkla başlayıp 8 kutu ile devam ediyoruz. Bir üst sırada kutu tekniği çalışıyoruz. İlk sıra başında tek fıstık yapıp kapatalım sonra ikili fıstık yapıyoruz. Şekilli model yapımında kutuları her sırada azalmaktadır. Parça üçgen şeklini alıyor diğer renk iple devam ediyoruz. Yuvarlak parça şeklini veriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Şekilli yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanılana çok teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ