Sevimli kedi pati kese lif yapımı

Sevimli kedi pati kese lif yapımı kedi figürlü güzel lif modeli uygulamak isteyenleri video anlatımına bekliyoruz. Kedi sevenlerin tercih edeceği figürlü lif çalışması yotube kanalında lif sevenlerin beğenilerini bekleyen farklı lif çalışmalarından biridir. Yapılışı kese lif olarak tasarlanmış bu güzel tasarımları örgü sevenlere kazandıran bütün hanımlarımıza ayrı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Lif modelleri çeyizlerin yanı sıra ev hanımlarının siparişleri için ayrı emek olmaktadır. Emekleri ile harçlıklarını kazanan emekçi arkadaşlarımız bu güzel lif modelini uygulayarak birçok sipariş alacaktır.

Çeyizlik ve sipariş için en yeni lif örneklerini video anlatımlı sitemizde bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Sevimli kedi pati kese lif yapımı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Makas ve elyaf

Yıldız örgü tekniği çalışılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık uygulayalım, toplamda uç uca sekiz fıstık yapıyoruz. Tekrar kenar fıstığı yapıp kapatalım, açık fıstık yapalım tekrar iki fıstık arasına fıstık tekrar yanına fıstık üçlü olarak birlikte kapatalım. Kapattığımız noktaya fıstık yapalım, dibine ve karşıya fıstık yapalım üçünü birlikte kapatalım aynı şekilde sıra sonuna kadar devam edelim, sekiz fıstık olacak, sıra sonunda arttırma işlemi yaparak dokuz fıstığa ulaşıyoruz. Dönüş yapıp bir kapalı fıstık yapalım ucuna açık fıstık dibine ve karşıya fıstık yaparak üçlü kapatarak devam edelim. Sıra sonunda tekrar arttırma işlemi yapalım, aynı mantık ile fıstık sayısı on dört olana kadar örelim. Devamında artırma işlemi yapmadan üç sıra örelim dokuz sıraya ulaşalım ve eksiltme işlemi uyguluyoruz.

Modelin detaylı yapılışı ve birçok süsleme detayını daha güzel uygulamak için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin…

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Sevimli kedi pati kese lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ