SEZONUN MAVİ ÇİZGİLERİ

SEZONUN MAVİ ÇİZGİLERİ

Doktora gittiniz ve doktorunuz bebeğinizin cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi. Doktordan çıkar çıkmaz ona mavi bir dünya kurmayı planlamaya başladınız. Her şey mavi olmalı diye düşündünüz. Aylarca hazırlık yaptınız ve senenin modası Mavi çizgili erkek bebek odası şeklinde harika bir oda kurdunuz. Bebeğiniz odasına ilk geldiği anda mavinin huzur verici tarafı hemen de biricik oğlunuzu sardı. O huzur buldu siz huzur buldunuz. Onun huzurlu olması için elinizden geleni yaptınız. Odasını bile özenerek seçip yerleştirdiniz. Ona eşsiz bir dünya kurdunuz ve o dünyada tüm yetkiyi ona bıraktınız. Kurduğunuz bu mavi dünyada uyuduğu zaman mavi rüyalar görmesini sağladınız.

Bu sene yeni doğan erkek bebekler de aileler özellikle Mavi çizgili erkek bebek odası tercih ediyor. Mavi renk huzur veren bir renk olduğu için aileler bu rengi bebeklerinin odalarında kullandıkları vazgeçilmez renk haline getirmiş durumdadır. Bu sene bebek odalarında özellikle erkek bebek odalarında çizgili desenleri tercih eden aileler bebeklerinin odalarına mavi çizgilerle renk katıyor. Bebeklerinin rahatını düşünen herkesin tercihi hem estetik açıdan hem rahatlık açısından mavi çizgilerden yana oluyor.

Bu Mavi çizgili erkek bebek odası bebeğinizin ağlamasına, gülmesine şahit olacak. Her sene farklı bir modelle karşımıza çıkan mavi bu sene ise çizgili modelleri ile karşımıza çakarak küçük beylerimizin içinde rahatlık, mutluluk ve huzur bulduğu oda tasarımı şeklini alıyor. Yıllardır erkek bebekler odalarında değişik modelleri tercih eden aileler bu için bu sene mavi çizgiler en çok tercih edilenler arasındaki yerini alıyor. Sezon başından sonuna kadar her ailenin aradığı model olan mavi çizgiler bebek odalarını harika bir şekilde süslüyor ve bebekler bu çizgiler çerçevesi dahilinde ailelerinin onlara sundukları kraliyetler de yaşama olanağı buluyor. Sizlerde yeni doğan erkek bebeklerinize mavinin huzur ve rahatlık veren ahenginde bir oda kurmak ve onun geceler boyu keyifle uyumasını sağlamak için bu mavi çizgili odalar bebeğiniz için en iyi seçim olacaktır. Sezonun en sevilen erkek bebek odası bu bebek odalarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ