Sıralı çizgili uzun lif yapılışı

Sıralı çizgili uzun lif yapılışı

Sıralı çizgili uzun lif yapılışı oldukça güzel olan uzun lif sevenler için şık lif çalışması olduğunu düşünüyoruz. Uç kısım detaylarında ipten püskül yapılışı oldukça farklı görsellik katmaktadır..

Uzun lif tercihiniz ise sıralı çizgili lif modelini severek yapacağınızı düşünüyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması oldukça sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca farklı ve güzel lif örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz.

Çeyizlik lif modelleri için sayfamızda takım lif örnekleri bulunmaktadır. Farklı şekillerde lif örneği arayan hanımlarımız içinde sayfamız oldukça geniştir. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Sıralı çizgili uzun lif yapılışı

Uzun çizgili lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 6 numara tığ ve 3 renk lif ipi kullanılıyor.

Renkli ipimizle 2 fıstık eninde 2 fıstık boyunda yıldız tekniğiyle bir parça yaparak başlıyoruz. Birbiri ardına birleşik 10 adet kadar yapıyoruz. Beyaz renk iple etrafını 1 sıra örüyoruz. Bu parçanın her iki tarafına 3. Renk iple kutucuklarla doldurup tekrar yıldız tekniğiyle bir sıra beyaz örüyoruz. Kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Sıralı çizgili uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ