Sıralı Havlu Kenarı Dantel Örneği

Sıralı Havlu Kenarı Dantel Örneği

Sıralı havlu kenarı dantel örneği görsel olarak paylaştığımız havlu kenar modeli yapılışı oldukça kolay olan dantel çalışmasıdır. Havlu kenar modelleri çeyizlerde olmazsa olmazlardan olmaktadır. Çeyizlerde havlu kanar modelleri sayısı oldukça fazla yapılan tığ işi modelleri arasındadır. Örnek seçeneği geniş olan dantel örneğidir. Video anlatımlı güzel dantel modelini yazımızın içinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Farklı dantel içerikleri içinde mutlaka sayfamıza göz atınız.

Dantel modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde havlu dantel kenarları bir birinden güzel örnekleri ile hayran bırakmaktadır. En yeni örnekler havluya uygun renk ip seçimi ile yapıldığında havlı daha güzel ve uyumu sağlamaktadır. Gül modeline gül desenli havlu seçimi gibi uygulandığında görselliği bütünleştirmek çok daha güzel olmaktadır. Havlu modelleri damat bohçasında ve nişan bohçalarında yer almaktadır.

Havlu modelleri hediyelik olarak çok tercih edilmektedir. Askere giden gençlerimize, ev hediyesi olarak havlu yapılışları tercihler arasında yer almaktadır. Sayfamızda iğne oyası kenar havlu örnekleri video anlatımlı olarak sizlere sunduğumuz en güzel modellerini bulabilirsiniz. Tığ işi modellerimizde yine mevcuttur.

Dantel, havlu kenar modelli, tığ işi dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel havlu kenarları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıralı Havlu Kenarı Dantel Örneği

Dantel kenarı modeli sıralı halde örülen bir model bant kısmını birazdaha geniş yaparsanız daha düz görünebilir ben biraz marullu bir örgü olsun istedim  sizin tercihinize kalmıştır
 havlu kenarı modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ