Son Yılların Modası Tırnak Süsleme

Oje sürmeyi çok mu seviyorsunuz? Her renk ojeden mutlaka benim de var mı diyorsunuz? Ama artık düz renk oje sürmekten sıkıldım biraz farklılık arıyorum mu diyorsunuz? O halde sizler de bir an önce son yılların modası tırnak süsleme paletlerinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz her kozmetik mağazasında rahatlıkla bulabileceğiniz, her kozmetik kataloğundan rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bu paletler sayesinde tırnaklarınızda harika görünümler yaratabilirsiniz.

İster üçgen şekillerde ister puanlı şekillerde ister hayvan ve bitki figürlü ister son yılların trend emojilerinden oluşan ya da tamamen geometrik şekillerden oluşan tırnak süsleme malzemeleri ile tırnaklarınızda harika görünümlere sahip olabilirsiniz.

blank

Yalnızca tek bir renk oje sürmek ve sadelikten yana tercih yapmak istemiyorsanız, sizler de son modaya uyum sağlayarak tırnaklarınıza rengarenk süslemeler yapabilirsiniz. İster iki renk oje tercih ederek tırnaklarınızı iki kısma ayırarak süslemeleri yapabilirsiniz. Tırnaklarınızı yatay bir şekilde ikiye bölerek farklı iki renk ojeyi de kullanarak yatay süsleme kağıtlarını kullanarak süsleyebilirsiniz. Ya da tırnaklarınızı dikey bir şekilde iki eşit parçaya bölerek dikey figürleri kullanarak süsleyebilirsiniz.

Tırnakları Süsleyerek Modaya Uyum Sağlamak Mümkün Müdür?

Elbette son yılların modası tırnak süsleme uygulamasını sizler de hayatınıza kattığınız sürece modaya uyum sağlamış olacaksınız. Tırnakları süslemek her zaman düz tek bir renk oje kullanmaktan daha güzel ve mantıklıdır. Pek çok tarza hitap eden tırnak süsleme paletleri ve kağıtlarını temin ederek tırnaklarınızı kısa sürede şekillendirebilirsiniz. Üstelik hiçbir zorluğu olmayan tırnak süsleme malzemeleri yalnızca kağıtlardan ya da paletlerden oluşmamaktadır. Tırnaklarınıza ojeleri şekilli bir şekilde sürebileceğiniz gibi, üzerine sticker de yapıştırabilirsiniz. Bu malzemelerden en çok tercih edilenleri de hiç kuşkusuz tırnak süsleme yapışkanlarıdır.

blank

  • Tırnaklarınızı birden fazla renk oje ile karışık ve rengarenk bir şekilde süsleyebilirsiniz.
  • Tırnaklarınızı tek bir renk oje seçerek ve yapışkanları kullanarak farklı estetik görünümler ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Şık bir kıyafet giydiğinizde, parlak olan yapışkanları ve paletleri kullanarak ojelerinize de şıklık kazandırmış olabilirsiniz.
  • Spor bir kıyafet giydiğinizde ise, yalnızca paletleri kullanarak spor bir oje tarzı yakalayabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ