Sonbaharı Evinize Taşıyacak 5 Obje

Sonbaharı Evinize Taşıyacak 5 Obje

Evinizin dekorunun sonbahar havasına ve ambiyansına uymasını istiyorsanız yapacağınız birkaç küçük dokunuşla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Sonbaharı evinize taşıyacak olan objeler ise aşağıdaki gibidir. Sizlerde bu örneklerden yola çıkarak sonbaharı evinizde hissedebilir, onun büyüsüne katılabilirsiniz.

  • Kapı süsleri: Sonbahar havasını hissettirmeye evinizin dışından başlamaya ne dersiniz. Kurumuş dallar, kozalaklar, yapraklar ile hem şık hem de sonbaharı anımsatan bir kapı süsü tasarlayabilirsiniz.

sonbahari-evinize-tasiyacak-5-obje

  • Kuru yapraklar: Bu yılın yeni trendleri arasında kurumuş yapraklar yer almaktadır. Şömine üzerine veya masa, sehpa üzerine şık bir sunum ile kuru yapraklar koyarak evinizde sonbahar havası estirebilirsiniz.

sonbahari-evinize-tasiyacak-5-obje

  • Yemek masasının üzerine sonbahar sepeti: Yemek masanızın üzerine içinde kurumuş yapraklar, kozalaklar, yapay kestane, palamut gibi objeleri bir sepet ile yerleştirerek evinize şık ve farklı bir hava katabilirsiniz. Sepeti kendiniz penye iplikten veya hasırdan yaparsanız daha orijinal bir hava kazandırmış olursunuz.

sonbahari-evinize-tasiyacak-5-obje

  • Koyu renk mumlar: Soğuk kış günlerinin en önemli objelerinden biri de mumlardır. Sonbaharın rüzgarlı, yağmurlu günlerini koyu renk, büyük veya küçük mumlar ve şamdanlar ile karşılayabilirsiniz.

sonbahari-evinize-tasiyacak-5-obje

  • Hasır aksesuarlar: Hasır aksesuarlar bu sene özellikle sonbahar dekorasyonlarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Hasırdan yapılan bir sepet, minder veya herhangi bir dekoratif eşya ile evinize sonbaharı getirebilir, şıklık ve farklılık katabilirsiniz.

sonbahari-evinize-tasiyacak-5-obje

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ