Sonsuzluk sarmalı lif modeli yapılışı

Sonsuzluk sarmalı lif modeli yapılışı görselliği güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine lif sevenler için şık çalışma olacaktır.

Kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan olan lif modelleri sayısız örnekleri bulunmaktadır. Sayfamızda yeni lif modellerine farklı örneklere birçok lif çalışmasına yer vermekteyiz video anlatımlı olarak kolaylıkla izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sipariş alan arkadaşlarımızda modellerimizi inceleyerek en güzel lif modelleri siparişlerine katabilirler. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Sonsuzluk sarmalı lif modeli yapılışı

Sonsuzluk sarmalı lif modeli yapılışı

Lifimizin yapılışı için 2 renk lif ipi kullanıyor

Pembe ve beyaz ip kullandım siz isteğiniz renk yapabilirsiniz

2 Numara silikon saplı tığ kullanımı

Lifimiz üçlü yıldız tekniği ile örülüyor pembe 3 zincir çekerek 6 tane üst üste fıstıklar yaparak başlanıyor bir sıra tamamlanıyor diğer sırada beyaz ipimizle bir sıra bir sıra beyaz bir sıra pembe bu şekilde 5 sıra yapıp daha sonra etrafından artırma yapılarak devam ediyoruz bir parçamızı bu şekilde tamamlanıyor ve 4 parça aynı teknikle örülüp eklememiz tersten yaparak tüm parçaları ekliyoruz etrafından bir sıra beyaz ipimizle kutu tekniği yapıp son olarak kenar oyasını yapıp lifimizi bitiriyoruz ortasına puf çiçeği yaparak lif modelini tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Sonsuzluk sarmalı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/z18RppCs_3k
Lif perisi arzu kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ