Srius yıldız yeni lif modeli yapılışı

Srius yıldız yeni lif modeli yapılışı görselliği harika olan renk uyumunu güzel tercih edildiği zaman lif modelinin görsel açılımı oldukça artmaktadır. Srius yıldız lif modeli çeyizlik lif modellerinin arasında yer alacak model olduğunu düşünüyoruz. Boyutu ve güzel model olması hanımlarımızın beğeneceği ve çeyizler ve siparişler için yeni model arayanların favorisi olacak liflerin arasında yer almaktadır.

Lif modelleri örnek seçeneği çok olması ve youtube kanallarında anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlaması lif modellerine ilgiyi de beraberinde getirmektedir.

Banyo lif modelleri sipariş alan el işleri arasında yine en çok uygulanan modeller olmaktadır. Hanımlarımıza da kazan sağlamaktadır. Yeni lif modelleri oldukça önemlidir. Güzel modeller çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sitemizde tasarım ve yeni lif modellerini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Srius yıldız yeni lif modeli yapılışı

Beyaz, pembe, yeşil lif ipi

2 Numara tığ kullanımı

Makas

Yıldız ve kutu tekniği birlikte kullanılmıştır.

Yapılışı: Sihirli halka ile başlayalım, veya 6,7 zincirle halka tercih edebilirsiniz. Halka içine fıstık uyguluyoruz halka içine toplamda sekiz fıstık yapıyoruz aralarda zincir çekiyoruz. İkinci sırada fıstık tepesine sabit fıstık tepesine fıstık dibine fıstık birlikte kapatıyoruz. Sıra sonuna kadar aynı işlemi uyguluyoruz. Dilimlere ayırmış oluyoruz. Arttırarak modelin dilimlerini uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin…

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ