Ssk tahlil sonuç sorgulama

Ssk tahlil sonuç sorgulama

Ssk tahlil sonuç sorgulama bir çok tahlil sonuçlarının sonucunu nasıl sorgularız. Kan tahlil sonucundan bir çok yapılan tahlil işlemlerini doktorumuzdan istiyoruz. Ve sonrasında sonuçları ne zaman çıkıyor. Nasıl sonuçlarımıza ulaşa biliriz.

Kimi zaman doktorumuzun sistemine bir kaç saat içinde görüle bilen tahlil sonuçları da olabiliyor. Bazende bir kaç gün sonraya çıkabiliyor. İşte çalışan kesim içinde ayrı sıkıntı olabilecek durumlar ortaya çıkabiliyor. İnternet üzerinden işlemlerimizi yapabilir tahlil takip sonucu yapabiliriz.

Ssk tahlil sonuç sorgulama nasıl yapılır sorusuna cevap arayanlar içinde bir kaç anlatımla yardımcı olmaya çalıştık yazımızda umarım sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Ssk tahlil sonuç sorgulama

İnternet üzerinden oldukça kolaylıkla tahlil sonuçlarına ulaşmak, sorgulamak vatandaşlarımız için güzel bir hizmettir. Hastane veya sağlık ocaklarında gerçekleştirilen tahliller online sistem üzerinden yayınlanan, sağlık kurumları, internet üzerinden uzaktan paylaşabiliyor. Bu işlemleri nasıl yapabiliriz?

Öncelikle T.C. kimlik numaramız ile İstanbul halk sağlığı müdürlüğünün online başvuru sistemlerine giriş yaparak oradan hastane veya sağlık ocağı tahlil sonuçlarını kolaylıkla öğrene bilirler. Beklemeden laboratuar sonuçlarına beklemeden ulaşmak kolay, özellikle uzak ve gitmesi oldukça zor olan hastaneler için bu hizmet çok kolaylık sağlamaktadır.

Yapmanız gereken T.C ve laboratuvar kayıt numaranızla sorgulamak mümkündür. Aynı işlem sağlık ocaklarının aile hekiminin verdiği kayıt numaranızla aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Diğer bir sistem de çok yaygın olan e- nabız sistemi bu sistem sayesinde bir çok tahlil sonucuna ulaşmak çok kolaylık sağlamaktadır. Kişisel bilgilerinizle rahatlıkla kullana bileceğiniz harika bir sistemdir. Tüm hastanelerin kullandığı kan tahlilinden, ve bir çok sonucu alabilmek kolaydır.

Yapmanız gereken E- nabız sistemine girip T.C kimlik numaranızla tüm tahlil sonuçlarını tarih ve açıklama olarak görebilir. Bilgisayarınıza indire bilirsiniz. Özellikle çalışan ve yaşlı kesim için en kolay tahlil sonuç uygulaması olmaktadır. Sizlerde çok kolay olarak yapabileceğiniz işlemlerle uygulamaları kullanabilirsiniz. Sağlıklı güzel günler dileklerimi iletiyorum. Farklı yazılarımızla sizlere yardımcı olma dileğiyle hoşçakalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ