Stor Perde Seçimi

Stor Perde Seçimi

Perdelerimiz evi gösteren şık detaylardan biridir. Pratik ve çeşitliliği açısından stor perdeler günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Stor perde seçimi klasik perdelere oranla daha pratik olması sebebi ile tercih edilir.

Stor perde modelleri oldukça çeşitlidir.  Renk renk, desen desen , ekonomik olan model seçeneği vardır stor perdelerde.  Stor perde nasıl seçilir? diye düşünecek olursak kullanım rahatlığını göz önünde bulundurmak yeterli olacaktır.  Günümüzde yıkanabilen ve silinebilen stor perdeler çok rağbet görmekte. En çok iş yerlerinde tercih edilen stor perdeler artık şık tasarımları ile evlerimize de girmiş durumdadır.

Yeni perde modelleri arasına giren stor perdelerin kendi kendini temizleyen modelleri yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Stor perde çeşitlerinde mekanik olan ve olmayan modeller kullanım rahatlığı ve estetiği ile göz doldurmakta.

canım anne-94

Evimizde her alanda kullanabileceğimiz stor perdeler kumaş ya da jaluzi olarak çeşitlilik göstermekte. Daha çok ofislerimizde kullandığımız jaluzi perdeler evlerimizde rahatlığı ve şıklığı çeşit yelpazesi açısından kullanılmakta.

Zebra perdeler ile hem perde hem tül bir arada kullanıldığından en çok tercih edilen stor perde modellerindendir. Salonlarımız ve evin diğer odalarında pratik olduğu için stor perdeler kullanırız.

Evlerimizde aydınlık bir hava ve aynı zamanda estetik açıdan baktığımızda stor perdeler vazgeçilmez olmuşlardır. Klasik kumaş perdelerin yerini alan stor perdeler kullanım kolaylığı bakımından tercih ediliyor.

Stor perde seçerken evinizin boyası, eşya modellerini de göz önünde bulundurmak etkili olacaktır. Klasik mobilyalı evlerde kumaş stor perdeler seçilirken, spor tarzı konseptli evlerde daha çok jaluzi ya da pvc materyalli stor perdeler kullanılıyor. Pvc stor perdelerin temizliğinin kolay olması sebebi ile en etkili seçim olmakta. Silinebilen ve leke bırakmayan pvc stor perdeler özellikle çalışan kadınların kurtarıcısı oldu.

canım anne-93

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ