Canım Anne

Strech Filmle Göbek Eritme

Strech Filmle Göbek Eritme

Streç film; havayla teması kesip gıda ürünlerinin tazeliğini korumak, çeşitli toz ve bakterilerden uzak tutmak için kullanılan elastik yapılı plastik bir ambalaj ürünüdür. Evlerde, atölyelerde, iş yerlerinde farklı amaçlar için kullanılan streç filmin göbek eritme için de kullanıldığını biliyor muydunuz hanımlar? Pratik bilgiler vereceğimiz streç film sararak göbek eritme konusunu masaya yatıralım istiyoruz.

strech-filmle-gobek-eritme-4

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan yanlış ve düzensiz beslenme bize sağlıksız bir yaşam ve fazla kilo olarak geri dönüyor ne yazık ki. Alınan kiloları vermek için türlü diyetler, spor egzersizler hayatımızın her dakikasında farklı çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Uygulanan diyet ve egzersizlerle fazla kilolardan kurtulmak mümkün ancak işin bir de bölgesel yağ kaybetme hali var ki; işte bu hepimizi en çok zorlayan kısım oluyor genellikle. Özellikle göbek ve karın bölgesinde depolanan yağlar,  bazen kilo verseniz de orada kalmaya ve can sıkmaya devam ediyor.

strech-filmle-gobek-eritme-3

Yapacağınız egzersizlerle bölgesel yağlarınızdan kurtulma şansınız her zaman mevcut, streç film sararak bu işi hızlandırabileceğinizi söyleyebiliriz. Spora başlamadan önce göbek ve bel bölgenize önce bitkisel bir yağ sürün, arkasından çok fazla sıkmamak şartıyla hava almayacak şekilde streç film sarın. Egzersizlerinizi bu şekilde yaptığınız takdirde, göbek ve bel bölgeniz havayla teması kesildiğinden daha çok terleyecektir. Su kaybetmenin kilo vermek anlamına gelmediğini artık hepimiz biliyoruz.

strech-filmle-gobek-eritme-1

Streç film öncelikle size su kaybettirecektir bunu asla aklınızdan çıkarmayın. Ancak streç film ile göbek ve bel bölgenizi kaplayıp egzersiz yaptığınızda o bölgeler vücudunuz diğer yerlerine göre daha fazla ısınacaktır. İşte yağların erimesine yarayacak olan da bu ısınma işlemi olacaktır hanımlar. 1-2 ay süreyle bu uygulamayı yaparsanız güzel sonuçlar alabileceğinizi hatırlatır, egzersiz yapmayı ve doğru beslenmeyi; her şekilde alışkanlık haline getirmenizi tavsiye ederiz.

İğne oyası örnekleri, modelleri ve yapımı hakkındaki detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz hanımlar.

strech-filmle-gobek-eritme-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ