Su dalgası lif modeli yapımı

Su dalgası lif modeli yapımı yeni tasarım olan çok şık olan bu güzel lif modelimiz sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Tasarımı Sevilay uysal hanım efendiye ait olan su dalgası lif örneği kızlarımızın çeyizine oldukça yakışacak bir modeldir.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işi olmaktadır. Kış mevsiminin gelmesiyle hanımlarımızın ev gezmelerinin başlamasıyla el işi olmadan olmaz çoğunluğun lif modelleri yapması yeni tasarımların ortaya çıkması demektir. Bizlerde sizler için yeni tasarımlar yeni lif örneklerini elimizden geldiğince sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Banyo lifleri yapıp satışa sunun hanımlarımız için de lif modelimiz tercihleri olabilir. Farklı modeller arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linkleri tıklayarak modellerimize ulaşarak yeni siparişler için yeni lif örnekleri sunabilirsiniz. Su dalgası lif modelimizde bol siparişler getirmesi dileğiyle,

Modelimi video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz lif ipi markalarını tercih edebilirsiniz. Farklı renk tonlarında yapabilirsiniz.

En güzel lif çalışmalarıyla sizlerle birlikte olmak dileğiyle, Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. HOŞÇAKALIN

Su dalgası lif modeli yapımı

Su dalgası lif modeli detayları ve yapılışı

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

8 sıra çalışılmış, 9 veya 10 sıraya tamamlaya bilirsiniz.

7 Numara tığ seçimi

Makas

Zemin için beyaz ip tercihi, su dalgası kısmı için üç renk ip tercih edilmiştir.

5 Zincir çekilerek başlanır. Halkanın içine 3 veya 4 lü dolgu yapılmaktadır. 6 fıstık olana kadar örelim. Aralarda bir zincir ile devam edilmiştir.

Arttırmalar devam ettirelim. Dilimlar arası 1 zincir yılsız tekniği ile üçerli fıstıklarla kapatıyoruz. Her sırada dilim sonunda ikili fıstık kapatıp artırarak devam ediyoruz.

6 Dilimden oluşan ve 8 veya 9 sıra örebilirsiniz.

Su dalgası için üçgen ve kutu şekilli 2 şerli fıstıklar yaparak ilerliyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Su dalgası lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

İlmek aşkı kanalına bu güzel lif modeli çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Sevilay uysal hanımefendiye ait olan bu lif çalışması için kendisine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ