Süreyya çiçeği kare lif yapımı

Süreyya çiçeği kare lif yapımı kutu tekniği ile yapılan kolay lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kare lif modeli sevenler için boyutu ve görselliği şık olan lif çalışmasıdır. Video anlatımlı lif modelleri hanımlarımıza oldukça yapılışlarında kolaylık sağlamaktadır. İstedikleri modelleri izleyerek uygulayabiliyorlar.

Lif modelleri son zamanların en en trend el işleri arasında yer almaktadır. Çok model seçeneği olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Yeni tasarım lif modelleri, takım lif örnekleri lif sevenlerle paylaşılmaya devam etmektedir. Çeyizler içinde lif modelleri fazlasıyla yapılmaktadır.

Süreyya çiçeği kare lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Üç zincir çekelim, ikinci zincir içine fıstık yapalım uç uca yedi fıstık yapıyoruz. Beşinci fıstık taban kısmında kalıyor yedinci fıstık açık fıstık iki fıstık arasına tekrar fıstık yapıp birlikte kapatalım kutu tekniği çalışmış oluyoruz. Aynı şekilde kutu yaparak devam edelim, sıra başına dönüyoruz tek fıstık kapalı yapalım, üzerine açık fıstık tekrar karşı tarafa fıstık yapıp birlikte kapatalım ikili fıstık yapıp devam edelim, aynı teknik ile kare parça hazırlıyoruz. Diğer renk ip ile köşe kısmından başlayıp kapalı tek fıstık yapıp tepesine fıstık yaparak kutu tekniği ile devam ediyoruz. Aynı şekilde beş sıra kutu tekniği örüyoruz. Uç kısmında eksiltme yapıyoruz. Diğer kenarlara da aynı işlemi uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Süreyya çiçeği kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ