Şurup kapaklarından nikah şekerliği yapımı

Şurup kapaklarından nikah şekerliği yapımı geri dönüşün fikirleri köşemizde plastik şurup içerme kapaklarını değerlendirebilirsiniz. Nikah şekerliği veya genç kızları olan annelerimiz odaları için aksesuar olarak uygulayabilirsiniz. Magnet olarak tasarımı yapılabilir, hediyelik olarak farklı etkinliğe göre süslemesi farklı olarak tasarlanıp güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kendin yap fikirleri sayfamızda farklı içerik bulunmaktadır. Kullanılmayan birçok eşyayı değerlendirebilirsiniz. Kıyafetten, cam ürünlerine kadar hayal gücünüze kalmış etkinlik çalışması yapabilir veya sayfamızdan yararlanarak kullanmadığınız kavanoz ve soda şişelerini geri dönüşe kazandırarak hediyelik eşyalar üretebilirsiniz.

Sayfamızda kullanmadığımız gömleklerden kız çocukları için harika elbise modeli, çoraptan toka yapımı, eskimiş pijamadan harika elbise dikimine kadar birçok dönüşüm fikirleri sizlerin beğenisini beklemektedir.

Şurup kapaklarından nikah şekerliği yapımı

Malzemeler:
Şurup ölçü kapakları
Silikon tabancası ve silikon
Jüt ipi
Jüt halat ip
İnci
Şerit inci ve kurdele

Yapımı: Silikon tabancasını hazırlayıp şurup ölçü kapağının dış alt kısmına silikon sürelim ve jüt halat ipi ile bütün kapağı kaplayalım, sap kısmını da halat ipten yapalım. Şerit inci kurdele ile dış kısmını kaplayalım, süsleme işleminde inci ve farklı çiçek detayları ile farklı çeşit şurup kapaklarını süslemek mümkündür. Detaylar ve yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kendin yap, hobi ve ilginç fikirler, geri dönüşüm fikirleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Denemek lazım youtube kanalına teşekkür

Nikah şekerliği yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ