Süslü Bahar Çiçeği Lif Modeli Yapımı

Süslü Bahar Çiçeği Lif Modeli Yapımı

Süslü Bahar Çiçeği Lif Modeli Yapımı

Canimanne.com dan herkese merhabalar bugün Pembeli Örgüler kanalının anlatımını yapmış olduğu çok güzel süslü bahar çiçeği lif örneğini paylaştık. Bahar lif modelinin üzerine bir kaç değişiklik yaparak çok şık bir lif haline getirmiş.

Bahar çiçeği lif modeli şu sıralar pek popüler bir lif modeli haline gelmiştir. Bunun üzerine farklı çalışmalar da görmekteyiz sırayla sizlerle paylaşacağız.

Pembeli Örgüler kanalına süslü bahar çiçeği lif modelini yapılışını anlattığı için teşekkür ederiz. Pembeli Örgülerin youtube kanalına abone olarak destek olabilirsiniz.

Sarı ve beyaz renkler kullanılan dört büyük dört küçük motiften oluşan motif ortalarına polen yapılıp kenar oyasıyla süslenen yenilik.
Malzemeler: Opal ip ve 6 no tığ kullanabilirsiniz.

Ayrıca videonun hemen alt kısmında süslü bahar çiçeği  lif modelleri resimleri var onları da inceleyerek kendiniz de modeli geliştirebilirsiniz.

Süslü Bahar Çiçeği lif örneği yapımı na dair tüm detaylar aşağıda paylaştığımız videolarda bulabilirsiniz. Süslü Bahar Çiçeği lif örneğini yapacak olan tüm arkadaşlara kolay gelsin.

Süslü Bahar Çiçeği Lif Modeli VİDEOLU ANLATIM

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ