Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı

Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı

Canimanne.com dan herkese merhabalar bugün Süreyya Ertem hanımın tasarlamış olduğu kar tanesi lif modelini sizlerle paylaştık. Öncelikle kar tanesi lif modelini bizlere kazandırdığı için Süreyya hanıma çok teşekkür ederiz.

Kar tanesi motifi örgünün her aşamasında kullanılan güzel bir motif dir. Dekor amaçla kullanılan kar tanesi motifi bu tasarım ve videolu anlatım da kar tanesi lif modeli yapılmıştır.

Bu çalışmamız kar tanesi lif modeli yapıyoruz, 3 renkli ip kullandı, tulip marka 7 numara tığ kullandık.

Sibel Öztürk kanalına bu güzel modelin anlatımını yaptığı için teşekkür ederiz. Model ile ilgili her türlü sorularınızı aşşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Kar tanesi lif modeli yapımı na dair tüm detaylar aşağıda paylaştığımız videolarda bulabilirsiniz. Kar tanesi lif modelini yapacak olan tüm arkadaşlara kolay gelsin.

5 zincir çektim ipime dolamadan tığın başına il yapmış olduğum zinciri batırıyoruz, başını almadan. halka oluşturduk. Devamı için mutlaka videoyu izlemenizi öneririz.

Ayrıca videonun hemen al kısmında kar tanesi lif modelleri resimleri var onları da inceleyerek kendiniz de modeli geliştirebilirsiniz.

Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı VİDEOLU ANLATIM

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ