Süslü buket çiçeği lif modeli yapılışı

Merhabalar arkadaşlar yine yeni bir model lif hazırladık. Hediyelik, çeyizlik, ve sipariş olarak çok güzel bir lif modelimizi sizlere paylaştık.

Süslü buket çiçeği lif modeli yapılışı görselliği ile dikkatleri üzerine çeken çeyizlik lif modeli yapımı siz değerli takipçilerimiz beğenisini beklemektedir.

Lif modelleri çeyizlik ve hediyelik, hanımlarımıza iş olarak en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam ederken yeni güzel modellerde sizlerle buluşmaya devam ediyor. Yapılışları farklı, renk seçenekleri sizlerin isteğine bağlı, birbirinden çok detaylı lif modelleri yapılmaya devam ediyor. Sayfamızda bir çok lif modelimiz mevcuttur ziyaret etmeyi yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Lif siparişi alan arkadaşlarımız için de çok güzel modellerimiz canimanne.com sayfamızda bulunmaktadır. Süslü buket çiçeği lif modelimiz tercihleriniz içinde olabilir. Farklı renkleri kullanarak modelimizi yapabilir. Bol siparişler almanızı diliyorum. Yeni güzel lif örneklerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

Süslü buket çiçeği lif modeli yapılışı

Süslü yıldız lif

Süslü yıldız lif modeli ilk olarak orta bölüm den zincir çekip halka oluşturdum. Üstüne 6 fıstık ördüm. Altı dilim olacak şekilde dilimleri üçerli fıstık olarak ördüm.

Her sırada başlangıç olarak 1 fıstık örüp üçerli fıstıklı sırayı bitirip sıra sonunda ikili fıstık yaparak artırmalı halde 7 sıra ördüm. Tekrarında her dilimi eksilterek renk katarak dişim uçlarını üçgen şeklinde renk renk yaptık.

Her dilim bitince üst kısımları süsleyip çiçekleri tutturup ve kurdela ile birlikte fiyonk bağlayıp süslü yıldız lif modelini bitirdim. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz. Çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Süslü buket çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ