Canım Anne

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı temalı lif modeli çocuklar için yapabileceğiniz en güzel lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Çizgi film kahramanını sevmeyen çocuk yoktur. Banyoda oyun arkadaşı olacak lif modelini uygulamak için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sylvester kese lif modeli sipariş alan arkadaşlarımız içinde beğeni alacak lif örneğidir. Farklı lif çalışmaları içinde yine sayfamızı ziyaret ederek en güzel lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Figürlü lif dışında örnek arayan arkadaşlarımız yazımızın içindeki linke tıklayarak birçok lif çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı

Kese lif modeli yapılışı

Siyah, kırmızı, beyaz üç renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak uç uca on bir fıstık yapıyoruz on fıstık taban için on birinci fıstık kenara geliyor ve on ikinci fıstığı yapalım tekrar aşağıdan fıstık tekrar fıstık üçlü kapatalım sıra sonuna kadar aynı devam edelim. Sonunda iki fıstık yapalım arttırma yapıyoruz. Üçlü fıstık yaparak ve sıra sonunda arttırma yaparak toplamda üç sıra örelim fıstık sayımız on üç olacaktır.

Modelin arttırma ve şekil vererek örülüşü bitiriyoruz. İki parça örüyoruz. Tek parça üzerine ilk olarak göz, burun, ağız ve süsleme detaylarını yapıp sonra iki parçayı birleştiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ