Tahta Kasalardan Duvar Süsü Yapımı

Tahta Kasalardan Duvar Süsü Yapımı

tahta kasalardan duvar süsü1

Kendin yap projelerinin insana ne kadar iyi geldiğinin farkındayım bu yüzden hem çevremdeki kadınlara hem de ulaşabildiğim bütün kadınlara bu güzel fikirleri yaymak istiyorum. Boş vakitlerimi en iyi şekilde değerlendirmenin yolu gerçekten buradan geçiyor. Hem üretmenin verdiği mutluluk hem de elde ettiğiniz sonuçlar sizlerin neşesine neşe katıyor. Üstelik o kadar çok kendin yap projesi var ki gönlünüze göre elinizdeki malzemelere göre kendinize uygun bir proje seçme imkanınız haliyle oldukça fazla oluyor.

tahta kasalardan duvar süsü2

Bu yüzden herkese ve her zevke uygun proje bulmak oldukça kolay oluyor. Sizler de evlerinizde kullanmadığınız malzemeleri bir araya getirerek ortaya ne çıkacağını düşünebilirsiniz. Kullanılmış artık çöpe atılmak üzere olan eşyalar olabilir ya da alıp bir köşeye attığınız ve hiç kullanmadığınız eşyalar olabilir. Önemli olan sizlerin bu eşyalar ile ortaya yeni bir nesne çıkarabilmeniz.

tahta kasalardan duvar süsü3

Ev dekorasyonu konusunda sizler de benim gibi oldukça ilgiliyseniz çok doğru bir yazıyı okuyorsunuz demektir. Dekoratif objeler yapma konusunda bu tarz projelerin bizlere oldukça faydası oluyor. Bildiğiniz üzere dekoratif objelerin fiyatları genellikle oldukça yüksek oluyor. Ama bizler evde kendi imkanlarımız ile bu projeler sayesinde bir çok obje yapmak imkanına sahip oluyoruz. Bugün ben de sizlere yine evimde çok severek kullandığım bir dekoratif objeden bahsetmek istiyorum.

tahta kasalardan duvar süsü4

Tahta kasalardan duvar süsü yapımı; bu ürünü elde etmek için ihtiyacımız olanların başında tahta kasalar gelmekte. Bu kasaları her yerden temin edebilirsiniz hatta pazarcılardan bile gün sonunda isteyebilirsiniz. Öncelikle kasalarımızı istediğimiz renklerde boyuyoruz ve kurumasını bekliyoruz. Daha sonra isteğe göre zeminine istediğimiz renkte bir kumaş ya da kağıt yapıştırıyoruz kurumaya bırakıyoruz. En sonunda duvarımıza bir çivi çakıyoruz ve asıyoruz. İnanın sonuç harika oluyor.

tahta kasalardan duvar süsü5

Sizler de bunun gibi projeler ile karşılaşmak isterseniz sitemizde yer alan kendin yap başlığına tıklamanız yeterli olacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ