Tahta Mandallardan Pratik Eşarp Askısı Yapımı

Günümüzde hanımlar artık her işin bir kolayını bulmak için yaşıyorlar desek abartmış olmayız. Özellikle evlerin düzenlenmesi için hayatımıza her geçen gün pratik bir fikir giriyor ve biz bunları sizlerle paylaşmayı seviyoruz hanımlar.

Özellikle tesettürlü hanımların ve giyim tarzında aksesuar olarak fular ve eşarp kullanmayı seven hanımlar için sizlere görüntüsü güzel ve şık, yapılışı da bir o kadar kolay bir fikir vermek istiyoruz. Tahta mandallarla yapılan işlere bir yenisi daha eklendi. Dolap içlerine ya da kapı arkalarına rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu yöntemle sağda solda dağınık duran eşarp ve fularlarınız derli toplu duracak hanımlar.

blank

Şimdi gelelim bu uygulaması çok kolay olan tahta mandallardan eşarp askısı yapımı için gerekli olan malzemelere. Pratik eşarp askısı yapmak için ihtiyacınız olanlar tahta mandal, dolabınız ya da kapınızın uzunluğuna yakın bir tahta ve silikon.

blank

Yapı marketlerinden kolayca bulacağınız tahtaya, semt pazarlarında satılan tahta mandalları silikon tabancasıyla yapıştırarak elde ediyoruz bu eşarp askısını. Yeri gelmişken sizlere bir püf noktasını hatırlatalım; bu askının yapımında kesinlikle plastik mandal kullanmayınız. Çünkü plastik mandallar silikon sayesinde erimekteler sevgili hanımlar.

blank

Tahta mandalları ve tahtanızı bir araya getirmeden önce dilerseniz istediğiniz renkte bir ahşap cilasıyla vernikleyerek daha uzun süre kullanabilir ve daha doğal bir askıya sahip olabilirsiniz. Renkleri ve ışıltıyı seviyorsanız; mandallarınızı rengarenk boyayabilir, üzerlerine çeşitli objeler yapıştırarak süsleyebilirsiniz de. Aynı şekilde tahtanızı da renklendirebilir ve bir konsept seçerek süsleyebilirsiniz. Burada her şey sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalıyor hanımlar.

blank

Siz de bu pratik ve kolay askıya sahip olmak istiyorsan hiç durmayın ve gereken malzemeleri bir an önce edinin.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ