Tak-Çık Tığ İşi Telefon Çantası Modeli

Tak-Çık Tığ İşi Telefon Çantası Modeli

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle birçok muhteşem ürün ortaya çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana üretmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı neredeyse her ürünü farklı ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz farklı bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı bu sefer çok rastlanmayan bir şey için elimize alacağız.

Çağın değişmesiyle artık günün her saati yanımızda bulundurmamız gereken telefonlarımız için tığ kullanarak yapılan bir çanta modelinin anlatımını paylaşıyoruz sizlerle. Youtube kanalımızda yayınladığımız küçük çanta modelini yapmak oldukça kolay. En fazla 1 saatinizi alacak bu anlatım ile telefonunuzu yanınızda istediğiniz zaman güvenle taşıyabilirsiniz.

Seçeceğiniz ip çeşidinde bir zorunluluk yoktur. İstediğiniz ip türünü kullanabilirsiniz. İp dışında çantanın ağzı için mıknatıslı çıt çıt kullanılmıştır. Bütün tuhafiyelerden temin edebilirsiniz. Dilerseniz düğme kullanarak da çantanızın ağzını kapatabilirsiniz.

Youtube kanalımıza ve sitemize başka içerikler için göz atabilirsiniz. Videoyu beğenip kanala abone olarak da bize destek olursanız çok mutlu oluruz. Görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere.

Tak-Çık Tığ İşi Telefon Çantası Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ