5 Dakikada Hazır Anahtarlık

5 Dakikada Hazır Anahtarlık

Arkadaşlarınızın doğum gününde veya evlilik yıl dönümünüzde hediye almayı unuttuysanız ve pek bir zamanınız kalmadıysa günü kurtaracak bir hediyelik önerisi ile geldik. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz çok tatlı bir anahtarlık tarifini beğeninize sunuyoruz bugün . Uzun zamandır kullandığınız anahtarlığınızdan da sıkıldıysanız kendiniz için bir hediye yapabilirsiniz.

Günümüzde ok farklı anahtarlık modelleri imal edilmektedir. Özellikle şehirler arası yolculuk yaparken girdiğimiz turistlik eşya satan mekanlarda hediyelik olarak en çok satılan ürünler arasındadır. Plastik, hamur, demir, metal hatta tahta… Birçok hammadde ile farklı anahtarlık tasarımları yapılmaktadır.

Sibelle Örgü youtube kanalının anlatımı ile yapacağımız anahtarlık 10 dakikamızı bile almayacak. Anahtarlığımız için birkaç tane kolay bulabileceğimiz malzemeye ihtiyacımız vardır.

  • 2 farklı renk ip
  • 2mm tığ
  • Düğme
  • Soğuk yapıştırıcı
  • Anahtarlık aparatı

Soğuk yapıştırıcınız yoksa farklı yöntemlerle de yapıştırabilirsiniz. (Sıcak Silikon vs.). Anahtarlık aparatını da bütün tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Yapacak olan herkse şimdiden kolay gelsin.

Daha farklı ve hoşunuza gidecek içerikler için, pratik bilgiler ve anlatım videoları için sitemize göz atmayı unutmayın. Görüşmek üzere…

5 Dakikada Hazır Anahtarlık ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ