Takım lif modelleri

Takım lif modelleri resim görselli olarak yazımızda sizler için hazırladık en yeni ve güzel lif modelleri takım lif modeli yapılışı

Yazımızın içinde ki lif modellerinin video anlatımı sayfamızda mevcuttur. Video anlatımlarını izleyerek istediğiniz takım lif modellerini yapabilirsiniz.

Çeyizler için lif modelleri el işleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Lif modelleri geniş örnek seçeneği olması ve yapılışları video anlatımlı olarak kitleye ulaşması beğenilerin artmasına sebep olmaktadır.

Takım lif örnekleri kare, uzun, kese ve yuvarlak olarak takım yapılmaktadır. Çoğunluk takım lif modelleri nişan bohçalarında takım olarak yer almaktadır.

Takım lif modelleri

Lif modellerini görsellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sayfamızda en yeni lif çalışmalarını bulabilirsiniz. Farklı lif modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız.

Hercai lif kare modeli yapımı

Malzemeler: 5 renk lif ipi
2 Numara tığ
Makas

Yapılışı: 70 tane zincir çekerek modelimize başlıyoruz. İkinci zincirin içine 5 dolgulu fıstık yapıp bir zincir atlıyoruz bir sonraki zincirin içine tekrar fıstık yapıyoruz. Bu şekilde toplam 32 fıstık olarak ilk sıramızı örüyoruz. 3 sıra tek renk olarak model uygulamadan fıstıkların üzerine fıstık örüyoruz.3. Sıradan itibaren model uygulaması yapıyoruz ve model bittikten sonra arada 3 sıra zemin rengi ile sadece fıstıkları ördükten sonra modeli tersten tekrar örüyoruz ve kenar uygulaması yapıp modeli tamamlıyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Takım lif modelleri video anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ