Tavus kuşu dantel ve şeması

Tavus kuşu dantel ve şeması

Tavus kuşu dantel ve şeması güzel sehpa örtüsü olarak yapabileceğiniz şık dantel modeli olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı şemalı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlerin vazgeçilmezi dantel modelleri kızlarımızın sandık çeyizlerinde dantel örnekleri oldukça fazladır. Dantel modelleri dünden bugüne vazgeçilmeyen evlere şıklık veren örtülerdir. Büyükannelerimizin çeyizlerinden torunlara kalan o en güzel dantel örtüler nasıl kıymetlidir. Sizlerin de büyüklerinizden kalan hatıra dantel örtüleri var mı ?

Tavus kuşu modelini boyutunu ayarlayabilirsiniz. Tepsi örtüsü veya şeman tablası, birçok yerde kullanabileceğiniz farklı deseni olan hanımlarımızın beğeneceği severek uygulayacağı örnekler arasında yer alacaktır.

Dantel modeli denilince akla gelen çeyiz olmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımızda var. Dantel örneklerini en güzel şekilde örüp müşterilerine sunmaya çalışmaktadırlar. Sayfamızda dantel örneklerimiz oldukça geniş içeriğe sahiptir. Modelleri inceleyip siparişleriniz içinde güzel dantel örnekleri uygulayabilirsiniz. Video anlatımlı yatak odası takımı, ara dantel modeli ve görsel resimli yazılarımıza göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Tığ işi dantel örnekleri yapılışına ince ip ile yapıldığında daha zarif kibar olmaktadır. Örneğin güzel ortaya çıkması ören kişininde modeli en iyi şekilde örmesine bağlıdır. Ne çok sıkı nede bol şekilde örülmesi modelin güzelliğini ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Tavus kuşu dantel ve şeması

blank
blank

Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz

Dantel, tığ işi dantel modelleri, çeyizlik dantel yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel örnekleri sayfamızda mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ