Tekli fıstıklı yuvarlak lif yapımı

Tekli fıstıklı yuvarlak lif yapımı çiçek modeli lif yapımı oldukça güzel olan ve güpür duruşunu anımsatmaktadır. Yuvarlak lif modeli seviyorsanız tekli fıstık tekniği ile yapılan bu güzel modeli çeyizlik lif modellerinde ve sipariş lif örneklerinde çok tercih edilecek model olduğunu düşünüyoruz. Video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri el işlerinin vazgeçilmezi en çok yapılan tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Model seçeneği oldukça geniş olan lif örnekleri çeyizlerin vazgeçilmezi ve nişan bohçalarında yer almaktadır. Çeyizlik lif modeli olunca çeşit ve adet sayısı oldukça artmaktadır. Takım lif modelleri ve tasarım lif çalışmaları en çok tercih edilenler arasında olmaktadır.

Canın anne sayfası olarak en yeni lif modelleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Hanımlarımız el emeklerini youtube kanallarına yükleyerek siz değerli takipçilerimize emeklerini ve paylaşımlarını sizler sunmaya devam etmektedir. Video anlatımlı modeller sizlere oldukça fayda sağlamaktadır. Özellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımlar öğretici olacaktır.

Tekli fıstıklı yuvarlak lif yapımı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığ ile ortadan başlıyoruz. 6 tekli fıstık üzerine kurulan model 12 yapraklı bir çiçek olana kadar örüyoruz. Aralardaki zincirlerin sayısı her sırada birer birer artarak model büyüyor. Kenar oyası olarak fıstık üzeri 2 li örümcek yapıp kapatıyoruz. Dilerseniz model için farklı kenar oyası tekniklerinden faydalanabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tekli fıstıklı yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ