Tığ İle Çorap Modelleri

Tığ İle Çorap Modelleri

Yapımı kolay örgü işleri ile uğraşan hanımlarımız için bugün tığ ile çorap modelleri paylaşıyoruz. Pek çok renkte ve modelde örebileceğiniz çoraplar, kışın ayaklarınızı sımsıcak tutacak. Hem kendinize hem de çocuklarınıza örebileceğiniz gibi, eşlerinizi de unutmadan onlara da kolay tığ işi örgü modelleri arasından sevdiğiniz bir modeli örebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi tığ ile yapılabilen pek çok farklı örgü modeli bulunuyor. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte hemen örgü işlerimizi elimize alıyoruz ve birbirinden farklı örgü işleri örmeye başlıyoruz. Başta atkılar ve bereler olmak üzere, örgü işi hırkalar, kazaklar, şallar örerek hem kendimizi hem de sevdiklerimizi şımartabiliriz. Artık mağazalarda da satılan bu kıyafetleri, kendi el emeği göz nurumuzla yaptığımız zaman daha değerli olduğunu düşünüyoruz öyle değil mi? Bu nedenle sizler de sevdiklerinize hediye etmek ve onlara değer verdiğinizi göstermek için farklı çeşitlerde ve modellere örgü işleri yapabilirsiniz.

Sizler için bugün tığ ile yapılan çorap modelleri yayınlıyoruz. Bu modeller arasından beğendiğinizi örebilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan tığ işi örgü modelleri herkes tarafından rahatlıkla örülebilir. Kendiniz de farklı eklemeler yaparak çoraplarınızın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız için öreceğiniz yün çorap modelleri de bulunuyor. Çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterlerini de çoraplara ekleyerek daha farklı ve şirin görünmesini sağlayabilirsiniz. Kendiniz için öreceğiniz şiş işi çorap örnekleri veya tığ işi örgü çorapları kurdeleler veya farklı aksesuarlarla da süsleyebilirsiniz. Bu çoraplar ayaklarınızı sıcak tutarken, arkadaşlarınız nasıl ördüğünü merak edecek.

Cildinize özen gösteren hanımların mutlaka sitemizde bulunan cilt bakımı kategorisine göz atmasınız da öneriyoruz. Havaların soğumasıyla birlikte cildimiz nemini kaybediyor ve kuruyor. Bu nedenle cildimiz için gerekli bakımları kış boyunca da uygulayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ