Tığ İşi Bebek Elbise Modeli

Tığ İşi Bebek Elbise Modeli

Yeni doğan kız bebeklerimize pek çok cici elbiseler örmek istiyoruz. Özellikle anne adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrenir öğrenmez hemen onlar için birbirinden güzel ve sevimli kıyafetler hazırlıyor. Eğer bebeğin cinsiyeti kız ise, hemen en güzel elbiseler örülüyor. Büyük anneler ise torunlarına pek çok farklı örgü işleri hazırlıyor. Bu yazımızda sizlerle tığ işi bebek elbise modelleri paylaşacağınız. Umuyoruz ki, sizler de bu modeller içerisinden herhangi birini beğenip hemen örmeye başlarsınız. Bebek elbise modelleri tığ ile yapıldığı için oldukça kolay. Bu nedenle herkes tarafından rahatlıkla örülebilir. Tığ işi bebek elbise modeli olarak seçtiğiniz bir modele, aynı zamanda farklı renkte ipler kullanarak bebekleriniz için birden fazla model deneyebilirsiniz. Ya da bebekler için örgü işleri modelleri ile isterseniz elbiseye uygun şapkalar veya hırkalar örebilirsiniz.

Günümüzde artık bebek kıyafetleri satılan birçok mağaza bulunsa da, yeni doğan bebeklerimize en güzel el emeği ve göz nuru örgü işleri yapmak istiyoruz. Geçmişten bu yana sürdürdüğümüz bu geleneğimiz ile bebeklerimiz büyüyene kadar onlar için hazırladığımız örgü işlerini saklayıp ileride çocuklarımıza gösteriyoruz. Bu bakımdan manevi değeri büyük olan el işlerimiz her zaman baş köşede yerini alıyor.

Tığ işi bebek patikleri ve daha pek çok bebekler için örgü işleri yapabilirsiniz. Yapımı kolay örgü bebek elbise modelleri arasından en beğenilenleri sizler için bir araya getirdik. Böylece seçim yapmanızı kolaylaştırmak istedik. Hepsi birbirinden şık olan bebek örgü elbise modelleri ile sizler de kız bebeklerinizi giydirebilirsiniz.

Annelerimiz ve anne adaylarımız için en güzel bebek patikleri paylaştığımız kategorimize göz atarak, bebeklerinizi sıcak tutacak patikler örebilirsiniz. Özellikle kış gelmeden, sitemizde yer alan yapımı kolay örgü işlerini hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için kolayca örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ