Tığ işi bebek hırka modelleri ve yapılışı

Tığ işi sevenler için çok güzel ve kolay hırka modelini 5 yaş çocuklar için videolu anlatımını yaptık. Sitemizden bulunan beden ölçü tablosuna göre örebilirsiniz yada videoda olduğu gibi çocuğunuzun ölçülerini alarak yapabilirsiniz.

tığ işi bebek hırka modelleri ile ilgili sitemizde bulunan bebek hırkaları kategorisine bakabilirsiniz. Tığ işi bebek hırka örnekleri olarak yüzlerce en güzel ve en kolay olan modellerden birini beğenip yapabilirsiniz. Ayrıca tığ işi bebek hırka yapımı konusunda bizlere yorum yaparak sorularınızı iletebilirsiniz. Tığ işi bebek hırka modelleri yapılışı ile ilgili olarak Örgü Hayatım youtube kanalına gidip abone olarak destek verebilrisiniz. En sevdiğiniz çocuk hırka modellerini ve bebek hırka örneklerini tığ işi bebek hırka modelleri anlatımlı olarak sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz.
Tığ işi bebek hırka örnekleri soğuk havaların kendini göstermesi ile oldukça ilgi duyulan örgü modelleri arasına girmektedir. Sizlerden gelen en sorulardan biri de tığ işi bebek hırka ölçüleri nasıl yapılır ? Bu sorunuza net olarak iki cevabımız olacaktır.

1- Eğer hırka öreceğiniz çocuk yanınızdaysa arka yakadan bel kısmını ve ön yakadan bel kısmını ölçmelisiniz. Genişlik olarak mezura yardımı ile bedeninin ölçüsünü alabilirsiniz. Son olarak da kol ölçülerini almalısınız.

2- Eğer çocuk yanınızda değil ise sitemizde bulunan çocuklar için beden ölçü tablosuna bakabilirsiniz. Ölçü tablosuna bu linke tıklayarak ulaşabilrsiniz. https://canimanne.com/3-ay-6-yas-arasi-beden-olcu-tablosu.html

Tığ işi çocuk hırka yapımı / hırka modelleri
/ Orgu Hayatım_

Tığ işi bebek kapşonlu hırka modeli arayanlar için çok güzel kapsonlu hırka örneği modelinin anlatımını yapmıştık. https://canimanne.com/tig-isi-kapsonlu-bebek-hirkasi-yapimi.html bu linten o modelin videosuna ulaşabilirsiniz.

blank
Tığ işi bebek kapşonlu hırka modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ