Tığ İşi Bebek Şapkaları

Anneler kendilerine ördükleri kadar en değerli varlıkları olan bebekleri için el örgüsü, el emeği ürünler yapmaya bayılırlar. Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber atkı ve şapkalara olan ihtiyaçta artmıştır. Bebekleriniz için şapka almayı düşünmeden önce örgü şapka modellerine bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Birbirinden farklı ve şık modeller ile sizinde aklınızı alacak birçok model bulunmaktadır.

El örgüsü bebek şapkaları birçok farklı model ve çeşide sahiptir. Bebek şapkalarınızı tek renk iplik ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da örebilirsiniz. Erkek bebek şapkalarında daha çok mavi, krem, beyaz, turkuaz, kahve tonları gibi daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebek şapkalarında ise daha çok pembe, pudra, lila, mor, krem ve beyaz gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Aynı zamanda bebeğinize şapka öreceğiniz zaman simli, sakallı ipleri kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz.

Eskiden bebek şapkaları da diğer ürünler gibi daha çok şiş ile örülse de günümüzde tığ işi bebek şapkaları daha fazla ilgi ve rağbet görmeye başlamıştır. Tığ işi örgüler daha şık ve zarif durduğu için ilgi ona doğru kaymıştır.

Tığ işi bebek şapkası modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Şapkaların daha şık görünmesi için tığ işi örgü ile birkaç motif yaparak ekleyebilirsiniz. Kız bebek şapkalarına çiçek, yaprak gibi motifler erkek şapkalarına ise hayvan motifleri ekleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda püskül ve ponponun şıklığından yararlanabilirsiniz. Şapkalara ponpon ve püskül ekleyerek bambaşka bir hava katabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı tığ işi bebek şapkaları için sitemizdeki görselleri takip edebilir ve örneklerden yola çıkarak sizde en beğendiğiniz örneği örmeye başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ