Tığ İşi Bikini Modelleri

Tığ İşi Bikini Modelleri

Tığ işi ile yapılan ürünler çok fazla çeşitlilik içermektedir. Çeyiz sandıklarımızı süsleyen tığ işi parçalar aynı zamanda giyim sektöründe de karşımıza çıkmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran eski modeller olduğu gibi yeni trend olmuş modeller de mevcuttur. Her geçtiğimiz gün de bu modellere yenileri eklenmektedir. Örgüyü seven, hobi olarak yapan bayanlar her geçtiğimiz gün yeni trendler ile karşımıza çıkmaktadır.

Tığ işi ile yapılan giyim parçaları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Tığ ile yapılan kazaklar, yelekler, hırkalar, şalların yanı sıra son zamanların yeni akımlarından biri de tığ işi bikini üstü yapımıdır. Yazın plajlarda sizde farkınızı fark ettirmek istiyorsanız bundan iyi fırsat olamaz. Örgü modeller tektir ve size özeldir. Bu yüzden de tüm dikkatleri üzerinize çekmek için iyi bir fırsat olacaktır.

Beğendiğiniz, yılın trend renklerinden rahatlıkla bikini üstü örebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de aslında örmesi oldukça keyifli ve kolaydır. Bikini yapımından bu sezon en çok kullanılan renkler, beyaz, mor ve lacivert olmuştur. Ancak siz dilediğiniz renk ile örebilirsiniz. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık modeller elde edebilirsiniz.

  Tığ işi bikini üstü yapımı aslında oldukça basittir. Düz bir şekilde tığ ile ördükten sonra üstünü yaprak, çiçek, gül gibi motifler ile süsleyebilirsiniz. Eğer ki daha şık olmasını istiyorsanız, inci, boncuk, kurdele gibi materyaller ile de süsleyebilirsiniz. Böylelikle bikininiz daha şık ve gösterişli olacaktır.

  Tığ işi bikini üstü modelleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Özelikle de dantel modeller bu sezonun trendleri arasında yerini almaktadır. Sizde plajlarda farkınızı belli etmek istiyorsanız birbirinden şık modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ