Tığ İşi Çanta Modelleri

   Kadınların her gün ne giysem derdi bitmek tükenmek bilmez. Ne giydiğiniz kadar hangi parçayı ne ile kombine ettiğinizde önemlidir. Kombin parçalarınızın birbiriyle uyum içinde olması önemlidir. Kıyafetlerimiz kadar onlara eşlik eden aksesuarlarımız, ayakkabımız, çantamız da bir o kadar önem taşımaktadır. Kadınlar girdikleri ortamda dikkat çekmeye bayılırlar. Bu yüzden de kombinelerinde onlara özel parçalar olsun isterler. Bunun için örgü parçaları sıklıkla kullanırlar. Çünkü örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden girdiğiniz ortamda farkınızı hemen belli etmeniz için süper bir fırsattır.

Örgü kıyafetlere, aksesuarlara olan düşkünlük gün geçtikçe artmakta ve fazlasıyla rağbet görmeye başlamaktadır. Örgü ürünlerin vermiş olduğu havayı, şıklığı hazır ürünlerde bulmanız oldukça güçtür. Örgü kıyafetler olduğu kadar, örgü çantalar, aksesuarlarda dikkat çekmeniz için yeterli olacaktır.

Örgü çantalar çok fazla çeşitlilik içermektedir. Şiş ile örülen modelleri olduğu gibi tığ ile örülen modelleri de mevcuttur. Ancak tığ ile örülen modeller daha şık ve gösterişli olduğu için daha fazla tercih edilmektedir.

Spor kombinelerinizde kullanmak için spor tarzında örgü çantalar olduğu gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz daha klasik modeller de mevcuttur. Günlük  modeller daha spor ve salaş iken özel davetlerde kullanabileceğiniz modeller daha klasiktir. Her iki modeli de rahatlıkla kendiniz örebilirsiniz.

  Tığ işi çantaları tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Günlük kullanılan modeller daha çok renkli, cıvı cıvıl iplerle örülürken, klasik modeller daha ağır beyaz, krem, siyah, lacivert gibi renkler ile örülmektedir. Sizde örgü çanta modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri yakından takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ