Tığ işi çiçekli patik yapılışı

Tığ işi çiçekli patik yapılışı çeyizlik ve günlük kullanıma uyumlu patik modelidir. Yapılışı oldukça kolay olan modeli yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız kolaylıkla uygulayabilirler.

Tığ işi modelleri ve şiş patik, bot patik gibi örneklerimiz video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

El işlerinde patik modelleri çeyizler için oldukça fazla yapılmaktadır. Nişan bohçalarında yer almaktadır. Farklı modellerimiz için sayfamızı veya yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde harika patik örneklerimiz bulunmaktadır. Modellerimizi inceleyerek güzel siparişleriniz için uygulayabilirsiniz. En güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi çiçekli patik yapılışı

Çiçekli patik yapımı

Patiğimizin yapımı için 2 numara tığ ve 2 adet patik ipi kullanıyoruz.

37, 38 numaraya uyumludur.

Patik modeli için sihirli halka içine 14. trabzan yaparak başlıyoruz. Bir üst sırada iki katına çıkarıyoruz. Arttırmaları 48 e kadar devam ettiriyoruz. 13 sıra tamamladıktan sonra burun kısmı bitip diğer kısmına geçiyoruz. Yeterli büyüklüğe geldikten sonra topuk kısmını ayarlayıp birleştiriyoruz. Patiğimizin uç kısmı için bir çiçek örerek ön kısma dikip patiğimizi bitiriyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, tığ işi patik örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Tığ işi çiçekli patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ