Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı birçok örgü modelinde uygulayabileceğiniz güzel tığ işi modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapımı detaylı video anlatımda anlatılmış olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatım oldukça fayda sağlayacaktır. Tercihiniz tığ işi mi ? yoksa şiş örgü mü ? kış aylarında hanımlarımız örgü modellerini oldukça fazla uygulamaktadırlar. Örgü modelleri kişinin tercihine göre değişmektedir. Tabi örgü grubunda her modeli ve örgüyü yapabilen çok becerikli arkadaşlarımızda bulunmaktadır.

Tığ işi örgü modelleri yapımı kolay örgü modelleri içindedir. Battaniye yapımında, yelek örgülerinde, çanta ve patik modellerinde tığ işi örgü modelleri daha sık tercih edilmektedir. Sitemizde en yeni ve farklı örgü modellerini bulabilirsiniz.

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi bebek battaniye örgü yelek modeli Model de 2 adet ince ip 2 numara tığ kullanıldı

Model kat sayısı 13 +13

Model için 45 tane zincir çekelim ve 1 sıra 2 li tırabzan yapalım. İlk sırası için 7 tane içten dolamalı kenardan tırabzan örelim. 3 tane zincir çekelim ve 3 zincire sabitleyelim. 3 tane zincir çekelim ve 3 zincire 1 tane tırabzan yapalım. 3 zincir çekelim aynı zincire 1 tane tırabzan yapalım. Diğer sıraları ilk sıradaki modeli örelim. 1 model 4 sıradan oluşmaktadır. 2 örnek üzerinden 4 sıra örülen modeli video anlatımlı izleyip örebilirsiniz

Tığ işi örgü modelleri, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ